O nas

Marka Daily Box powstała pasji do smacznej i zdrowej kuchni, którą chcemy się z Tobą dzielić. Kiedy nie masz czasu na przygotowanie domowego posiłu, kiedy nie chce Ci się gotować dla jednej osoby, kiedy zwyczajnie brakuje Ci pomysłu na smaczny i zdrowy lunch… Nasz catering dostarczamy na terenie miasta Warszawa i najbliższej okolicy, codziennie zapewniając świeże i smaczne posiłki zgodnie z wybraną opcją dietetyczną.

Uwzględniając zróżnicowane potrzeby i preferencje dietetyczne naszych Klientów oferujemy dietę w wariantach:

  • STANDARD,
  • WEGETARIAŃSKA,
  • WEGE Z RYBĄ,
  • BEZ GLUTENU/LAKTOZY,
  • FIT.

W ten sposób dostarczane przez nas lunch boxy jeszcze lepiej wpsiują się w Twoje oczekiwania, dostarczając Ci nie tylko smaczne, ale przede wszystkim odpowiednio zbilansowane posiłki, a wraz z nimi siłę i energię na cały długi dzień.

Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z dostępnymi jadłospisami, a w razie pytań lub wątpliwości do kontaktu. Oferujemy możliwość stałego korzystania z naszego cateringu, jak również dostawy posiłków w wybrane dni tygodnia. Posiłki dostarczamy do domu, pracy, klubów fitness. Pracujemy z boxami o doskonałych parametrach termicznych, co przekłada się na możliwość dostarczenia posiłku w temperaturze odpowiedniej do bezpośredniej konsumpcji, z możliwością bezpiecznego odgrzania lunchu w kuchence mikrofalowej.